درباه ما

شرکت تولیدی کیف غزال حدود شصت سال پیش به همت استاد بزرگ جناب آقای خدا مراد مرادی که از بر جسته ترین استادان این حرفه می باشند در بازار اصفهان شروع به فعالیت در جهت تولید انواع کیف و چمدان نمود.

در سال 94 بر آن شدیم تا از تجربیات و آموزه های ایشان بیشتر استفاده کنم و بستر و زمینه راه اندازی یک واحد تولیدی کیف را فراهم نمایم.

امروز به لطف خداوند شرکت تولیدی کیف غزال رشد و توسعه یافته و زمینه اشتغال بیش از چهل نفر را فراهم کرده و هم اکنون انواع کیف ابزار،کیف ورزشی، کیف مدرسه ای، کیف اداری، کیف بیمارستانی، کوله پشتی و انواع جامدادی های فانتزی را تولید می نماید.

تاریخچه آغاز شرکت تولیدی کیف غزال

در دهه‌ی گذشته، آقای غلام رضا مرادی مدیریت شرکت تولیدی کیف غزال با دانش فراوان، انگیزه قوی و اراده‌ی استوار، تصمیم به ایجاد یک واحد تولیدی کیف گرفتند. این تصمیم با هدف ایجاد اشتغال در میان اقشار کم برخوردار جامعه انجام شد.

 با تلاش‌های شبانه روزی او و تیم ارزشمندش، این واحد تولیدی از یک آغاز کوچک با دو نفر کارمند هم اکنون به یک واحد بزرگ تولیدی با ۳۰ نفر پرسنل تبدیل شده است.

 واحد تولیدی کیف غزال در مسیر رشد و توسعه خود ، موفق شد در سال گذشته، با حضور جناب آقای مهندس سلیمی، فرماندار شهرستان خمینی شهر، فاز دوم این تولیدی را راه‌اندازی کند.

در حال حاضر این شرکت ،  انواع کیف های گوناگون همچون کیف ابزار، کیف همراه بیمار، کیف دانشگاهی، کیف دستگاه جوش، جامدادی،کیف ورزشی و … را با کیفیت بالا و طراحی‌های متنوع تولید می‌کند.